Pinguin Blizzard Junior modrý blue 150

Neohodnoceno
Značka: PINGUIN
1 490 Kč –13 %
221f120383dcf3a35be404a98b96f88f mmf1000x1000
1 490 Kč –13 % 1 290 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

3-sezonní dětský spací pytel do výšky 150cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní třísezónní dekový spacák transformovatelný do přikrývky ve verzi pro děti do výšky 150 cm. Vhodný na kempování i turistiku.

 

Parametry:

Komfort ženy: +4°C
Komfort muži: -1°C
Teplota extrém (°C): -17°C
Hmotnost: 1,20 kg
Typ náplně: Syntetická
Izolační náplň: ThermicFibre 4 300g/m2
Konstrukce náplně: dvouvrstvá
Vnější materiál: Polyester DWR
Vnitřní materiál: Polyester SoftLite
Výška postavy: 150 cm
Šířka spacího pytle: 75/52 cm
Rozměr po sbalení: 19x37/25 cm (po kompresi)
Spojení ( L+R): Ano
Zip: YKK

Nezáleží na tom, jestli je to vaší tělesnou dispozicí, nebo se jen pro dobrý spánek potřebujete převalovat, někdy prostě potřebujete více prostoru, než vám mohou nabídnout mumiové spacáky. A proto je tu Blizzard Junior nejmenší z rodiny, kam patří i Blizzard, určený pro vaše ratolesti.

Verze Junior je o kousek užší a bezmála o půl metru kratší verze standardního Blizzardu. To je proto, aby při použtí dítětem nezanikala jeho účinnost z důvodu příliš velké cirkulace vzduchu.

Vzhledem k jeho vlastnostem, jako jsou již zmíněná prostornost, variabilita - dá se jak spojit se druhým Blizzardem, tak i úplně rozepnout a tak vytvořit deku, doporučujeme jej především pro autokemping a jiné varianty dlouhodobého stanování.

Jednotlivci i páry.

Díky umístění zipu na levé nebo pravé straně je možné spojit dohromady nejen dva Mistraly Junior, ale také Mistral Junior se všemy mumiovými spacáky s plněním ThermicFibre takže když bude vašemu dítku zima, může se připnout k vám, nebo k sourozenci a zvýšit si tak tepelný komfort.

Dvouvrstvá termoizolace ThermicFibre 4 (2x150g/m2)

Dvouvrstvá termoizolace zajišťuje, že v náplni nevznikají studené spoje. To znamená že náplň je tvořena ze dvou vrstev rouna nad sebou, kdy jedna vrstva je v rozestupech přišita ke svrchní látce a druhá vrstva je obdobně přišita ke spodní látce, jen jsou švy posunuty tak, aby se nikde nepřekrývaly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: