Dětské zimní rukavice Didriksons 1913 ONIDA - Tmavě modré

Akce
Neohodnoceno
690 Kč
Vyprodáno
Varianta

Dětské zimní rukavice prodloužené délky zateplené dutým vláknem. Dětem sníh nezapadává do rukavic. Rukavice drží díky pružnému pásku, který stáhne rukavice u zápěstí. Nejvíce namáhaná dlaňová část pokrytá měkkou gumou odolnou vůči vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské teplé rukavice zateplené dutým vláknem. 
Materiál: 100% Polyamid), Breeze systém, membrána, PFC Free impregnace 
- zateplené dutým vláknem o gramáži 240g/m2 
- uvnitř jemný fleece 
- v oblasti zápěstí stažení gumou 
- kolem zápěstí pružná manžeta 
- šňůrky pro připevnění k rukávům kombinézy či bundy

VELIKOSTNÍ TABULKA RUKAVIC DIDRIKSONS

velikostní tabulka rukavic didriksons menšíDoplňkové parametry

Kategorie: Zimní rukavice
Záruka: 2 roky
Použité zateplení: 240g/m2 dutého vlákna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1913 ve vesnici Grundsund ve Švédsku začali Hanna a Julius Didrikson vyrábět vodě odolné oblečení pro rybáře. Bylo to velmi strategické místo, protože právě zde, na západním pobřeží, kde se Švédsko dotýká oceánu, byla neustálá poptávka po takovém oblečení. 

Nepromokavé textilie

Nepromokavý oděv od Didriksons má na vnitřní straně textilie povlak, skrytý podšívkou nebo jiným materiálem. Jinými slovy, není to samotná textilie, která dělá naše oděvy nepromokavými. Kromě povlaku na vnitřní straně má oděv na vnější straně povrchovou úpravu odpuzující vodu. Tento povrch je často označován jako DWR (Durable Water Repellency).

Aby bylo zajištěno, že je oděv zcela nepromokavý, jsou všechny spoje a švy podlepené nepromokavou páskou.

 

Vodotěsnost

K měření vodotěsnosti dešťového zařízení používáme metodu, která simuluje určitou úroveň tlaku vody na povrch textilie. Čím vyšší je tlak, tím odolnější je textilie vůči tlaku vyvíjenému vodou.

Vodotěsnost textilie se testuje umístěním velmi vysokého válce na látku a jejím naplněním vodou, dokud voda nepronikne látkou. Jakmile k tomu dojde, změříme, jak vysoký válec byl v tomto okamžiku naplněn (v mililitrech).

Nepromokavé oděvy mají nepromokavost mezi 5 000 a 15 000 mm.

Oděvy jsou testovány v souladu s evropskou normou (EN ISO 811). Existují také japonské a americké standardy s malými odchylkami, které simulují to samé, ale protože se tlak vody zvyšuje v závislosti na normě, můžete skončit s velmi rozdílnými výsledky. EN ISO 811 zvyšuje tlak pomaleji, což vystavuje materiál vysokému tlaku po delší dobu, což ztěžuje dosažení vyšších hodnot vodotěsnosti.

Rostoucí oblečení - Oblečení, které roste s dětmi!

Rostoucí oblečení je nový systém používaný u dětského oblečení. Tato geniální konstrukce umožňuje vypáráním jediného švu prodloužit velikost rukávů nebo nohavic. Tímto způsobem může oblečení růst společně s dítětem a vydrží mu tak na delší dobu. Tuto vychytávku naleznete u většiny z našich kombinéz, bund a kalhot!

 

Bezpečné reflexní prvky ve vysoké kvalitě

Doplňky a oděvy vyrobené z reflexních materiálů vám pomohou vyniknout v zimní tmě a zajistit, aby jste zůstali co nejvíce viditelní za deště nebo mlhy, za rána, za soumraku nebo ve tmě.

 

Jak prát oblečení Didriksons?