Tarrago HighTech Nano Protector sprej 400 ml impregnace

Akce
Značka: TARRAGO
299 Kč
Skladem

TOP 5  IMPREGNACE ...patří mezi neoblíbenější produkty na HEURECE

Detailní informace

ROSTOUCÍ BATOHY A AKTOVKY
OBLEČENÍ AŽ DO 175 CM
VELIKOST OBUVI DO 41 EU
KAMENNA PRODEJNA BENEŠOV U PRAHY

Detailní popis produktu

Aby Vaše obuv vydržela co nejdéle, správně plnila funkci při ochraně nohou a zvládla námahu a vlivy počasí, je nutné ji pravidelně ošetřovat kvalitními prostředky.
Impregnace je základ pro údržbu všech bot (turistických především), ještě před prvním nošením.
Jedna ze špičkových impregnací na boty je revoluční impregnace Tarrago Nano Protector, která díky nanotechnologii obalí vlákna impregnovaného produktu Nano částicemi. Boty jsou pak výrazně odolnější proti vodě a nečistotě. Běžné praní může obuv poškodit! Impregnace Tarrago má samočistící účinek.
Nejvíce turistické obuvi je vyrobeno z broušené kůže, proto je důležité vybrat sprej, který je vhodný i pro tyto materiály. Tarrago Nano Protector můžete použít pro všechny druhy kůží, semiš, nubuk a textilní materiály Gore- Tex a High-Tech (veškeré outdoorové vybavení jako např. stany, batohy, spacáky).
Kvalitní impregnace je velmi důležitá i u obuvi s nepromokavým a přitom prodyšným materiálem v podšívce. Časem totiž může docházet ke snížení funkčnosti a prodyšnosti. Imregnace Tarrago pronikne do celé hloubky svrchního materiálu, chrání ho proti zašpinění a proti vodě.  Voda a nečistoty na vlákna nepřilnou a stečou z povrchu dolů (tzv.  ,,lotosový efekt“). Noha v botě dýchá, méně se potí a tím se zlepšuje komfort a tepelné vlastnosti obuvi.

 

Nano Protector získal osvědčení s vynikajícími výsledky od akreditované laboratoře zkušebny AZL Otrokovice s.r.o., která jej podrobila náročnému testu odolnosti vůči vodě a propustnosti pro vodní páru.
Návod k použití:

  • odstraňte nečistoty a prach z povrchu

  • sprej řádně protřepejte

  • aplikujte ze vzdálenosti 30 cm.

  • nechte zaschnout 30 minut

     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: